فيروزه ، زمرد ، ياقوت ، عقيق

چگونه بعد از خريد انگشتر زمرد از آن استفاده كنيم؟

انگشتر زمرد

راهنماي استفاده از انگشتر زمرد

سنگ‌هاي قيمتي و فلزات گرانبهاي اندكي هستند كه مي‌توانند به اندازه زمرد جذاب و درخشان به نظر برسند. بنابراين بسيار مهم است وقتي بعد از خريد انگشتر زمرد فرصت اين را پيدا مي‌كنيد كه از جاذبه اين گوهر بهره‌مند شويد، سعي كنيد بهترين استفاده را از آن ببريد.

براي اينكه بدانيد پس از خريد انگشتر زمرد آنرا را با چه لباس‌ها و چه رنگ‌هايي مي‌توان ست كرد تا جذاب‌تر ديده شود در ادامه با ما همراه باشيد.

 

هنگام خريد انگشتر زمرد به لباس‌هاي خود توجه داشته باشيد

 

سنگ زمرد به خودي خود جذاب است. اما لباسي كه مي‌پوشيد نيز در جلوه جواهرات زمردي تاثير بسيار مهمي دارد. به همين خاطر بسيار مهم است كه هنگام پوشيدن انگشتر زمرد سادگي لباس را نيز مدنظر داشته باشيد.

 

پوشاكي كه خطوط ساده و رنگ‌هاي تيره دارند براي ست شدن پس از خريد انگشتر زمرد گزينه بسيار خوبي بشمار مي‌روند. توصيه مي‌كنيم از پوشيدن لباس‌هاي پرزرق و برق با طرح‌هاي شلوغ هنگامي كه براي خريد انگشتر زمرد اقدام كرديد و آنرا به دست كرديد پرهيز كنيد زيرا اين همه شلوغي در هم گم مي‌شوند و لباس و جواهر به آن صورت كه بايد جلوه‌گري نمي‌كنند.

 

تن‌هاي خنثي و رنگ‌هاي طبيعي بهترين گزينه براي ست شدن با سبز زمردي هستند. سياه نيز رنگي عالي براي جلوه بخشيدن به زمرد است زيرا عمق رنگ مشكي باعث مي‌شود تا نگاه‌ها به خريد انگشتر زمرد جلب شود.

نكته ديگري كه بايد مدنظر داشته باشيد، مدل آرايش و مدل موست. سعي كنيد هميشه كلاسيك و شيك بودن را در اولويت انتخاب‌هاي خود قرار دهيد. اين را هم مدنظر داشته باشيد كه وقتي مي‌خواهيد جواهرات گرانبهاي خود را مركز توجه قرار دهيد لازم است كه آرايش و لباس و موهاي ساده‌اي داشته باشيد تا نگاه‌ها به نقطه‌اي جلب شوند كه در نظر داريد؛ يعني انگشتر زمرد.

 

انگشتر زمرد

دانستني‌هاي لازم در مورد خريد انگشتر زمرد و استفاده از آن

 

سنگ‌هاي زمرد به نگهداري و مراقبت بالايي نياز دارند. اين گوهر براي استفاده در همه مناسب‌ها و مكان‌ها مناسب نيست.پس مراقب باشيد بعد از خريد انگشتر زمرد از آن به شدت مراقبت كنيد.

 

زمرد اصل داراي ترك‌هاي ريزي است كه آن را آسيب‌پذير مي‌كند. در نتيجه بايد سعي كنيد كمترين تماس و برخورد را با اين سنگ داشته باشيد.

 

تا حد امكان بهتر است پس از خريد انگشتر زمرد آنرا را در دست اصلي خود نپوشيد. مثلا اگر راست‌دست هستيد، ترجيحا انگشتر را به دست چپ بيندازيد و برعكس. به اين خاطر كه دست دوم فعاليت كمتري دارد و انگشتر و سنگ گرانبهاي آن در معرض خطر كمتري خواهد بود.

 

وقتي انگشتر زمرد به دست داريد، دست‌هاي خود را با صابون يا مايع دستشويي نشوييد. مواد شيميايي موجود در آنها به باف سنگ آسيب مي‌رساند و روي رنگ و درخشش آن تاثير منفي دارد.

 

وقتي همه آرايش خود را انجام داديد، لباس‌هايتان را پوشيديد و موهايتان را درست كرديد، انگشتر زمرد را به دست كنيد.

 

شما هموطنان عزيز مي توانيد براي مشاهده و خريد نگين زمرد به سايت زرسي مراجعه فرماييد.


برچسب: انگشتر ,انگشتر زمرد,خريد انگشتر زمرد ,نگين,نگين زمرد,زمرد,سنگ,سنگ زمرد،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۳:۰۵ توسط:silverstone موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :