فيروزه ، زمرد ، ياقوت ، عقيق

تاثير انگشتر مردانه ياقوت كبود براي بدن انسان

انگشتر مردانه ياقوت كبود به خاطر رنگ و ظاهر زيبايي كه دارد بسيار طرفدار داشته و نگاه را به دنبال خود مي كشد. انگشتر مردانه ياقوت كبود بسيار درخشان است طوريكه انسان فكر مي كند كه در شب چراغ مهتابي روشن است يا كه مهتاب مي تابد. رنگ ياقوت سرخ مانند خون كبوتر سرخ مي باشد البته به رنگهاي ديگري مانند شرابي و ارغواني نيز ديده مي شود ، اعراب عقيده دارند كه زرد ، كبود ، سبز و سفيد نيز وجود دارد اما رنگ عمده ياقوت اناري رنگ است .

تأثير انگشتر مردانه ياقوت كبود روي بدن

حكماي عرب و پارس مي گويند كه هر كس كه انگشتر مردانه ياقوت كبود را به همراه داشته باشد ناراحتي هاي معده از او دور شده و به مغز طاقت و قدرت مي دهد ، اگر از كشته آن استفاده گردد غش ، صرع ، جنون ، طاعون و هيضه شديد درمان مي گردد . گردش خون را تنظيم كرده و سموم را از بدن دفع مي نمايد ، خون را صاف كرده و نبض را كنترل كرده و عادي مي سازد . به روح آدمي طاقت مي دهد . اگر نزديك چشم نگاه داشته يا از سرمه آن استفاده كنيد تمام امراض و شكايات چشم را دور مي سازد ، اگر نزديك دهان باشد بوي بد دهان را از بين مي برد ، به دل استقلال داده و خوف و ترس را از بين مي برد .

انگشتر ياقوت

تأثير انگشتر مردانه ياقوت كبود روي روح و روان

اضطرابي را كه شيطان در دل آدمي قرار مي دهد ، دور مي سازد . به روح طاقت مي دهد . دارنده انگشتر مردانه ياقوت كبود به مراد دل خود رسيده و حاجتش برآورده مي گردد . حوادث برقي را از آدم دور مي سازد . باعث عزت و رفعت آدمي مي شود . غم و غصه هاي گذشته را از ياد آدمي دور مي سازد . دشمنان را مغلوب كرده و از بيماري ها انسان را حفاظت مي نمايد . اگر بر دست راست باشد بيماريهاي زنانه را دور مي كند . به انسان همت و شجاعت مي دهد و خيلي زود حالات بد را از آدمي دور مي نمايد و نتيجه مطلوب را براي ما به ارمغان مي آورد .

 

شما هموطنان عزيز مي توانيد براي اطلاع از خواص ياقوت كبود به سايت زرسي مراجعه فرماييد.


برچسب: ياقوت ,ياقوت كبود,خواص ياقوت,خواص ياقوت كبود,انگشتر مردانه,انگشتر,انگشتر مردانه ياقوت كبود،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۳۷ توسط:silverstone موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :