فيروزه ، زمرد ، ياقوت ، عقيق

فوايد به دست كردن انگشتر مردانه خاص

انگشتر
خواص انگشتر مردانه خاص

در فضيلت انگشتر مردانه خاص به دست كردن و آداب آن :

مؤكّد است مردان را انگشتر مردانه خاص در دست راست كردن .

در بعضى احاديث تجويز فرموده اند كه در دست چپ بكنند امّا اگر نقش شريفى يا نگين شريفى داشته باشد بايد كه در وقت استنجا بيرون آورد.

به سند معتبر از حضرت اميرالمؤمنين عليه السّلام منقول است كه حضرت رسول صلّى اللّه عليه وآله وسلّم انگشتر مردانه خاص را به دست راست مي كردند.


برچسب: انگشتر ,انگشتر مردانه,انگشتر مردانه خاص,انگشتر ياقوت,عقيق,انگشتر عقيق,جواهرات,جواهرات نقره،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۰۹ توسط:silverstone موضوع:

خواص انگشتر نقره مردانه چيست؟

انگشتر نقره

خواص انگشتر نقره مردانه

انگشتر نقره مردانه داراي روشنايي منحصر به فردي است و از قدرت بازتاب نور بسيار زيادي برخوردار است. به همين دليل است كه از آن براي ساخت آينه ها، تلسكوپ ها، ميكروسكوپ ها و سلول هاي خورشيدي استفاده مي شود. انگشتر نقره مردانه 95 درصد شعاع نور قابل مشاهده را نشان مي دهد.

انگشتر نقره مردانه صدها بار بيش از ساير مواد ضد عفوني مؤثر است و 650 ميكرب را از بين مي برد.
دكتر چارلز فوكس دارويي از نقره تهيه كرده است به نام [سولفاديازين نقره] كه در معالجه سرماخوردگي ؛ جوش هاي پوستي و در هفتاد درصد سوختگي ها مورد استفاده قرار مي گيرد.
همچنين شركت هاي هواپيمايي انگلستان، سوئيس، آلمان، فرانسه، كانادا، ايتاليا، ژاپن داخل هواپيما از نقره و انگشتر نقره مردانه به عنوان يك ميكرب كش استفاده ميشود حتي در سوئيس براي ضد عفوني كردن آب آشاميدني شهر از نقره استفاده مي كنند.
انگشتر نقره مردانه اثر زيادي بر روي استخوان سازي و بازيابي، جوان سازي پوست و تعمير پوست دارد و براي سلامت بدن انسان بسيار موثر است.

انگشتر نقره مردانه همچنين براي تپش قلب ، بدبويي، وسواس، سرفه و سنگ كليه بسيار سودمند است.

 

شما هموطنان عزيز مي توانيد براي مشاهده و خريد جواهرات نقره به سايت زرسي مراجعه فرماييد.


برچسب: انگشتر ,انگشتر نقره,انگشتر نقره مردانه,جواهر,جواهرات نقره ,فلز,فلز نقره،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۹:۴۴ توسط:silverstone موضوع:

خواص فوق العاده انگشتر فيروزه مردانه

انگشتر فيروزه

خواص سري و فوق العاده انگشتر فيروزه مردانه :

 

۱- انگشتر فيروزه مردانه قوي ترين چشم زخم (چشم نظر) محسوب مي شود و از صاحبش در برابر بلايا، حوادث، بيماري و خسارت و… محافظت مي كند.

 

“انگشتر فيروزه مردانه سنگ بسيار زنده اي مي باشد در صورتي كه بر اثر چشم زخم فرد دچار بيماري شود اتفاق نا خوشايندي برايش در شرف وقوع باشد يا خسارتي قرار باشد به فرد برسد فيروزه عمل كرده و در برابر اين اتفاقات از صاحبش محافظت مي نمايد و از نشانه هايش رنگ باختگي انگشتر فيروزه مردانه مي باشد كه معمولا لك هاي تيره به روي انگشتر فيروزه مردانه نقش مي بندد و چنانچه شدت حادثه زياد باشد انگشتر فيروزه مردانه ترك بر مي دارد (مي شكند)”

 

۲- انگشتر فيروزه مردانه باعث افزايش رزق و روزي و رونق كسب و كار مي شود.

 

۳- انگشتر فيروزه مردانه براي صاحبش خوش شانسي مي آورد و شادي آور است.

 

۴- انگشتر فيروزه مردانه حامي مسافران است و در زمان مسافرت از شخص محافظت مي كند.

 

۵- انگشتر فيروزه مردانه باعث موفقيت و پيروزي در كارها مي باشد.

 

۶- انگشتر فيروزه مردانه باعث اعتماد به نفس مي شود و جرأت لازم براي بيان استدلال­هايمان را به طور مختصر و با اطمينان خاطر در كنفرانس­ ها در ما ايجاد مي­ كند.

 

۷-  انگشتر فيروزه مردانه مخصوص چاكراي گردن و گلو (چاكراي پنجم) است.

 

شما هموطنان عزيز مي توانيد براي مشاهده و خريد نگين فيروزه به سايت زرسي مراجعه فرماييد.


برچسب: انگشتر ,انگشتر فيروزه,انگشتر فيروزه مردانه,نگين,نگين فيروزه,فيروزه,سنگ,سنگ فيروزه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۹:۲۶ توسط:silverstone موضوع:

چگونه بعد از خريد انگشتر زمرد از آن استفاده كنيم؟

انگشتر زمرد

راهنماي استفاده از انگشتر زمرد

سنگ‌هاي قيمتي و فلزات گرانبهاي اندكي هستند كه مي‌توانند به اندازه زمرد جذاب و درخشان به نظر برسند. بنابراين بسيار مهم است وقتي بعد از خريد انگشتر زمرد فرصت اين را پيدا مي‌كنيد كه از جاذبه اين گوهر بهره‌مند شويد، سعي كنيد بهترين استفاده را از آن ببريد.

براي اينكه بدانيد پس از خريد انگشتر زمرد آنرا را با چه لباس‌ها و چه رنگ‌هايي مي‌توان ست كرد تا جذاب‌تر ديده شود در ادامه با ما همراه باشيد.

 

هنگام خريد انگشتر زمرد به لباس‌هاي خود توجه داشته باشيد

 

سنگ زمرد به خودي خود جذاب است. اما لباسي كه مي‌پوشيد نيز در جلوه جواهرات زمردي تاثير بسيار مهمي دارد. به همين خاطر بسيار مهم است كه هنگام پوشيدن انگشتر زمرد سادگي لباس را نيز مدنظر داشته باشيد.

 

پوشاكي كه خطوط ساده و رنگ‌هاي تيره دارند براي ست شدن پس از خريد انگشتر زمرد گزينه بسيار خوبي بشمار مي‌روند. توصيه مي‌كنيم از پوشيدن لباس‌هاي پرزرق و برق با طرح‌هاي شلوغ هنگامي كه براي خريد انگشتر زمرد اقدام كرديد و آنرا به دست كرديد پرهيز كنيد زيرا اين همه شلوغي در هم گم مي‌شوند و لباس و جواهر به آن صورت كه بايد جلوه‌گري نمي‌كنند.

 

تن‌هاي خنثي و رنگ‌هاي طبيعي بهترين گزينه براي ست شدن با سبز زمردي هستند. سياه نيز رنگي عالي براي جلوه بخشيدن به زمرد است زيرا عمق رنگ مشكي باعث مي‌شود تا نگاه‌ها به خريد انگشتر زمرد جلب شود.

نكته ديگري كه بايد مدنظر داشته باشيد، مدل آرايش و مدل موست. سعي كنيد هميشه كلاسيك و شيك بودن را در اولويت انتخاب‌هاي خود قرار دهيد. اين را هم مدنظر داشته باشيد كه وقتي مي‌خواهيد جواهرات گرانبهاي خود را مركز توجه قرار دهيد لازم است كه آرايش و لباس و موهاي ساده‌اي داشته باشيد تا نگاه‌ها به نقطه‌اي جلب شوند كه در نظر داريد؛ يعني انگشتر زمرد.

 

انگشتر زمرد

دانستني‌هاي لازم در مورد خريد انگشتر زمرد و استفاده از آن

 

سنگ‌هاي زمرد به نگهداري و مراقبت بالايي نياز دارند. اين گوهر براي استفاده در همه مناسب‌ها و مكان‌ها مناسب نيست.پس مراقب باشيد بعد از خريد انگشتر زمرد از آن به شدت مراقبت كنيد.

 

زمرد اصل داراي ترك‌هاي ريزي است كه آن را آسيب‌پذير مي‌كند. در نتيجه بايد سعي كنيد كمترين تماس و برخورد را با اين سنگ داشته باشيد.

 

تا حد امكان بهتر است پس از خريد انگشتر زمرد آنرا را در دست اصلي خود نپوشيد. مثلا اگر راست‌دست هستيد، ترجيحا انگشتر را به دست چپ بيندازيد و برعكس. به اين خاطر كه دست دوم فعاليت كمتري دارد و انگشتر و سنگ گرانبهاي آن در معرض خطر كمتري خواهد بود.

 

وقتي انگشتر زمرد به دست داريد، دست‌هاي خود را با صابون يا مايع دستشويي نشوييد. مواد شيميايي موجود در آنها به باف سنگ آسيب مي‌رساند و روي رنگ و درخشش آن تاثير منفي دارد.

 

وقتي همه آرايش خود را انجام داديد، لباس‌هايتان را پوشيديد و موهايتان را درست كرديد، انگشتر زمرد را به دست كنيد.

 

شما هموطنان عزيز مي توانيد براي مشاهده و خريد نگين زمرد به سايت زرسي مراجعه فرماييد.


برچسب: انگشتر ,انگشتر زمرد,خريد انگشتر زمرد ,نگين,نگين زمرد,زمرد,سنگ,سنگ زمرد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۳:۰۵ توسط:silverstone موضوع:

نحوه شارژ فيروزه بعد از خريد انگشتر فيروزه

انگشتر فيروزه

چگونه بعد از خريد انگشتر فيروزه آنرا شارژ و نگهداري كنيم؟

 

در نگهداري فيروزه بعد از خريد انگشتر فيروزه بايد بسيار دقت نمود. فيروزه خاصيت جذب كنندگي مايعات و روغن را دارد، پس بايد بعد از خريد انگشتر فيروزه هنگام استفاده از آن به شدت از تماس فيروزه با روغن ها مراقبت كرد؛ چون باعث رنگ پريدگي و خراب شدن سنگ مي شود.

تغيير رنگ در فيروزه در نتيجه تابش نور آفتاب، تبخير آب طبيعي موجود در آن، پاكي و كدورت هوا، برخورد با چربي،صابون و مواد شيميايي با آن صورت مي گيرد و آن را خراب مي كند. به همين دليل بهتر است بعد از خريد انگشتر فيروزه در هنگام شستن دست ها، انگشتر فيروزه را از انگشت بيرون آورد.

بسيار داراي اهميت است كه شما هر روز به موقع سنگتان را تخليه كنيد. اين سنگ بسيار حساس و آرام است و نبايد آن را با آب تميز كنيد، اما مي توانيد توسط نمك درياي خشك اين كار را بكنيد. بهتر است فواصل تميز كردن را بيشتر كنيد. توصيه مي شود به هيچ عنوان از نور خورشيد براي شارژ اين سنگ استفاده نكنيد.

 

شما هموطنان عزيز مي توانيد براي مشاهده و خريد نگين فيروزه به سايت زرسي، برترين و بزرگترين ويترين آنلاين طلا وجواهر در كشور مراجعه فرماييد.


برچسب: انگشتر ,انگشتر فيروزه,فيروزه,سنگ,سنگ فيروزه,شارژ فيروزه,خريد انگشتر,خريد انگشتر فيروزه،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۵:۵۳ توسط:silverstone موضوع:

تاثير انگشتر مردانه ياقوت كبود براي بدن انسان

انگشتر ياقوت

 

فوايد انگشتر مردانه ياقوت كبود بر بدن

انگشتر مردانه ياقوت كبود به خاطر رنگ و ظاهر زيبايي كه دارد بسيار طرفدار داشته و نگاه را به دنبال خود مي كشد . انگشتر مردانه ياقوت كبود بسيار درخشان است طوريكه انسان فكر مي كند كه در شب چراغ مهتابي روشن است يا كه مهتاب مي تابد.

 


برچسب: ياقوت ,ياقوت كبود,خواص ياقوت,خواص ياقوت كبود,انگشتر مردانه,انگشتر,انگشتر مردانه ياقوت كبود،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۳۷ توسط:silverstone موضوع: